Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
tri kreatívne hravé vzdelávacie workshopy – pokusy a experimenty pre deti a mládež
Fotogaléria
Názov podujatia
VEDA HROU - Kúzelná fyzika

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
29.09.2022

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre ponúka tri kreatívne hravé vzdelávacie workshopy – pokusy a experimenty pre deti a mládež pod názvom KÚZELNÁ FYZIKA.

Podujatie sa koná 29. septembra 2022 s troma vstupmi – o 09:00 a 10:30 pre školské kolektívy (rezervácia miest vopred) a o 17:00 pre verejnosť, vstupné 1 € (bez rezervácie)

Návštevníkov čakajú moderované ukážky rôznych pokusov v rámci hesla - vzdelávanie a veda hrou, vedených Michalom Figurom. Ľahko a hravo ukázané a vysvetlené fyzikálne javy v prírode i vo vesmíre. Veda môže byť totiž aj zábavná. Do niektorých experimentov budú zapájaní aj návštevníci. Príďte, zabavíte sa a budete od nás odchádzať bohatší o vedomosti.

Podujatie sa koná v rámci Európskej noci výskumníkov vďaka podpore aktivity Veda hrou projektu Vzdelávanie v neprofesionálnom umení  a astronómii IV., č. 22-452-00739, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €