Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Pozývame Vás na besedu so známou slovenskou spisovateľkou Luciou Saskovou, rodáčkou zo Žiliny. Na svojom konte má už jedenásť románov. Svojim debutom Zlatokopka si ihneď získala priazeň čitateliek. Najnovší román s názvom Utajená vychádza práve v týchto dňoch. O svojich knihách, vášni k písaniu, ale aj o bežnom živote nám porozpráva 14. septembra o 17. hodine v priestoroch pobočky Juh 1. Tešíme sa na Vás! Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA - beseda s Luciou Saskovou

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
14.09.2022

Popis projektu
Pozývame Vás na besedu so známou slovenskou spisovateľkou Luciou Saskovou, rodáčkou zo Žiliny. 
Na svojom konte má už jedenásť románov. Svojim debutom Zlatokopka  si ihneď získala priazeň čitateliek.  Najnovší román s názvom Utajená vychádza práve v týchto dňoch. 
O svojich knihách, vášni k písaniu, ale aj o bežnom živote nám  porozpráva 14. septembra o 17. hodine v priestoroch pobočky Juh 1.
Tešíme sa na Vás!
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €