Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
fotografický workshop pre amatérskych fotografov zameraný na základy fotografovania živočíchov kde: Bojnice, ZOO lektor: Ing. Radimír Siklienka, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – FOTOGRAFOVANIE ŽIVOČÍCHOV

Miesto konania / kraj
Bojnice / Prievidza

Termín konania
15.10.2022

Popis projektu

Príďte na workshop do Bojníc a dozviete sa,  naučíte sa  aké sú základné princípy pri fotografovaní živočíchov, ako sa vyhnúť základným chybám, či ako sa maskovať  pri fotografovaní živočíchov

 

 Viac info na http://www.kosnr.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/"

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €