Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
filmový workshop pre začínajúcich amatérskych filmárov zameraný na prácu v Adobe After Effects kde: SŠUP Nitra lektori: Mgr. art. Peter Skala, Mgr. art. Alžbeta Skalová
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – ZÁKLADY PRÁCE V ADOBE AFTER EFFECTS

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
05.10.2022

Popis projektu

Príďte sa na workshop dozvedieť a  naučiť aké sú základné  princípy práce v Adobe After Effects,  zorientujete sa v programe, naučíte sa prácu s vrstvami, seqenciami, maskovanie, zloženie jednoduchého rigu, animáciu objektov, prácu s textom, efekty, stabilizácie obrazu a motion tracking, skladanie a vrstvenie kompozícií a export videa.

 

 

Viac info na www.kosnr.sk

" target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

www.kosnr.sk

" target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €