Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TVORBA HUDOBNÝCH DIEL A ICH PREZENTÁCIA

Krátky opis
Premiéra organovej skladby Petra Machajdíka s názvom DE HUMILITATE
Fotogaléria
Názov podujatia
KARVINSKÉ VARHANY - 18. ročník festivalu organovej hudby

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
11.09.2022

Popis projektu

V rámci 18. ročníka medzinárodného festivalu organovej hudby Karvinské varhany uvedie slovenská organistka Marieta Puhovichová skladbu Petra Machajdíka s názvom DE HUMILITATE. Súčasťou koncertu budú aj diela Johanna Sebastiana Bacha, Césara Francka, Mauricea Duruflého, Eugéna Gigouta a Taneli Kuusista. 

Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 472,00 €