Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fotografia nepozná hranice – ČR

Krátky opis
Medzinárodné stretnutie členov Fotoklubu Helios Komárno (SR) a Fotoklubu Praha (ČR) spojené s interaktívnou výstavou fotografií členov oboch klubov v uliciach Prahy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotografia nepozná hranice – ČR

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
07.09.2022 - 31.10.2022

Popis projektu

Medzinárodné stretnutie členov Fotoklubu Helios Komárno (SR) a Fotoklubu Praha (ČR) spojené s interaktívnou výstavou fotografií členov oboch klubov v uliciach Prahy, od 29. 09. 2022 do 02. 10. 2022. Počas stretnutia účastníci absolvujú návštevy výstav, odborný workshop, spoločné odborné diskusie o fotografii a fotografickom hnutí v Českej republike a na Slovensku. Týmto projektom chceme dať možnosť amatérskym fotografom - členom Fotoklubu Helios Komárno prezentovať svoju tvorbu spoločne s členmi Fotoklubu Praha v uliciach hlavného mesta ČR. Konfrontovať svoju tvorbu a činnosť s najväčším fotoklubom v ČR a predviesť verejnosti to najlepšie z tvorby oboch fotoklubov. Propagovať naše fotografické umenie za hranicami Slovenska a tým zviditeľniť túto činnosť.

Z verejných zdrojov podporil hlavný partner podujatia Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V KOMÁRNE

Celkový rozpočet:
4 220,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €