Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

festHUDOBNE

Krátky opis
Projekt Fest Hudobné prinesie do kultúrneho centra Barmuesum koncert skupiny Fallgrapp.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fallgrapp

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
16.09.2022

Popis projektu

Projekt Fest Hudobné prinesie do kultúrneho centra Barmuesum koncert skupiny Fallgrapp. V piatok 16.9. o 20:00 sa “Muskom” rozozvučí organická elektronika, downtempo, trip hop či alternatívny pop. Kapela kombinuje elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. V súčasnoti zoskupenie tvorí deväťčlenná zostava, ktorá kladie mimoriadny dôraz na vizuál, zaujímavo vrstvené aranžmány a netradičný prístup k slovenským textom. Príďte si užiť večer plný kvalitnej hudby. Tešíme sa na vás.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
12 750,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €