Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ASSITEJ Artistic Gathering 2022

Krátky opis
ASSITEJ Artistic Gathering 2022 a Bibu Bienále sa konalo 17. – 22. mája 2022 vo švédskom Helsingborgu za koordinácie Bibu a ASSITEJ Sweden. Podujatia sa zúčastnila aj slovenská divadelná umelkyňa Monika Necpálová, ktorá sa zameriava na divadlo pre detského diváka. Medzinárodnú mobilitu umelkyne podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
ASSITEJ Artistic Gathering 2022_video

Miesto konania
Švédsko

Termín konania
17.05.2022 - 22.05.2022

Popis projektu

Videorozhovor z medzinárodného stretnutia divadelných tvorcov pre mladé publikum “ASSITEJ Artistic Gathering 2022” vo Švédsku prináša účastníčka medzinárodnej mobility, slovenská divadelná umelkyňa Monika Necpálová. V rozhovore nás autorka zoznamuje s Cliodhnou Noonan, z Írska, ktorá priblíži fungovanie jednej zo sietí ASSITEJ “Small Size Netwrok” (baby theatre).

Video vzniklo ako jeden z výstupov mobility na ASSITEJ Artistic Gathering vo Švédsku 2022. Mobilitu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia. 

Video je dostupné aj na:  https://thaliateatro.sk/assitej-artistic-gathering-the-theatre-universe/" style="text-decoration:none;">ASSITEJ Artistic Gathering: The Theatre Universe – Thalia Teatro

a facebookovej stránke autorky:  https://thaliateatro.sk/assitej-artistic-gathering-the-theatre-universe/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">Facebook

Názov prímateľa
Monika Necpálová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
1 750,00 €