Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Super strela, Carlos!

Krátky opis
Propagácia: Na tiráži knihy bude uvedené logo Fondu na podporu umenia, vrátane vyhlásenia o tom, že knihu z verejných zdrojov podporil Fond Na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
kniha Super strela, Carlos!

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2018 - 31.10.2018

Popis projektu

Tretie pokračovanie futbalových denníkov. Carlos, chlapec z chudobných pomerov, zažíva futbalovú slávu aj bežné starosti dospievajúceho chlapca. Príbeh je pekne skĺbený s opismi futbalových zápasov, ktoré pritiahnu ku knihe nielen futbalu chtivých chlapcov, ale aj čitateľa, ktorý o futbale nevie nič.

Názov prímateľa
Vydavateľstvo SLOVART, spol. s.r.o.

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €