Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2022

Krátky opis
Stretnutia s autormi, ktorí z pohľadu ústrednej témy rozprávajú o spôsobe vnímania sveta, svojej tvorby i tvorby iných autorov, spojené s autorským čítaním sú prostriedkom aj cieľom projektu Literárna dielňa KNS 2022. V tomto prípade je témou "Volanie" v osobných skúsenostiach troch básnikov - Erika Ondrejičku, Jána Tazberíka a Zvonka Taneskeho. Hudobný sprievod Pavol Malovec.
Fotogaléria
Názov podujatia
Volanie

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
14.09.2022

Popis projektu

Stretnutia s autormi, ktorí z pohľadu ústrednej témy rozprávajú o spôsobe vnímania sveta, svojej tvorby i tvorby iných autorov, spojené s autorským čítaním sú  prostriedkom aj cieľom projektu Literárna dielňa KNS 2022. V tomto prípade je témou "Volanie" v osobných skúsenostiach troch básnikov - Erika Ondrejičku, Jána Tazberíka a Zvonka Taneskeho. Hudobný sprievod Pavol Malovec.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 100,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €