Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Performer - tvorivé zdroje - intuitívne telo

Krátky opis
Poď sa s nami hýbať! Pripravujeme dvojdňový pohybový workshop s Liviou Balážovou MM a Zebastiánom M. Marín. Počas workshopu budeme prebúdzať aj tú najinštinktívnejšiu a najhlbšiu časť tela v hravom prostredí plnom situácii, ktoré si budú vyžadovať vaše reakcie. Workshop je určený komukoľvek so záujmom o pohyb, hravosť a intuíciu. Prihlášky zasielajte na info@divadlok.sk. Early Bird do 22.9.2022 – 50 EUR. Tešíme sa na vašu účasť!
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop Intuitívne telo

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.10.2022 - 02.10.2022

Popis projektu
Intuitívne telo je pohybová prax, ktorá vychádza z predpokladu, že každý máme intuíciu, ktorá je definovaná ako schopnosť bezdôvodne získavať a ukladať nové vedomosti. To znamená, že sa učí aj tá najinštinktívnejšia a najhlbšia časť nášho tela. Pokiaľ je pravda, že sa učíme podvedome, najlepšie je napomáhať spoločnému tréningu s telom, a tým podporovať aj podvedomé procesy zhromažďovania cenných informácií, rovnako ako rozvoj viac relevantných reakcií na stimuly, ktorým sme vystavený každý deň. Workshop sa koná v hravom prostredí plnom situácií vyžadujúcich reakciu na danú akciu, v ktorom sa pre rozvoj osobných schopností využívajú nástroje ako reflexy, presnosť, spojenie s centrom tela, schopnosť reagovať na niekoľko stimulov naraz, udržiavanie pokoja v chaotickom prostredí, rozvoj potlačovaných zmyslov a využívanie predstavivosti.

Workshop povedie Lívia Balážová MM a Zebastián M. Marín. Viac info na: https://www.divadlok.sk/workshop-intuitivne-telo Workshop je určený pre širokú verejnosť so záujmom o pohybom a telo.
Účastnícky poplatok za celé dva dni workshopu ( čas sa bude dodatočne potvrdzovať): Early bird 50€ do 22.9.2022, Regular 60€ Prihlášky posielajte na info@divadlok.sk
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond na podporu umenia je hlavným partnerom podujatia.
Názov prímateľa
Projekt Kekse

Celkový rozpočet:
5 630,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €