Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou srdečne pozýva čitateľov a milovníkov detektívnych románov na autorskú besedu s Petrom Šloserom, ktorá sa uskutoční 7. septembra 2022 o 9.30 hod. v rámci projektu Vranovské knihodni, ktorú z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Autorská beseda bude na Oddelení pre dospelých čitateľov. Tešíme sa na všetkých priaznivcov krimi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s etrom Šloserom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
07.09.2022

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou srdečne pozýva čitateľov a milovníkov detektívnych románov na autorskú besedu s Petrom Šloserom, ktorá sa uskutoční 7. septembra 2022 o 9.30 hod. v rámci projektu Vranovské knihodni, ktorú z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/?__cft__[0]=AZWf8-jUWe7LadvcCQepqA7iFk7ug8j4PgNPNMY5yw3uvmHdzTzteAccSCEV-1rXycLtnqW2_73gVtkQWpvjTw1eVqJlVTerJWn_T5xeLbLAO92C3rGTqK88ZW83wmtzy9Lx4v8cdelUxMD_CNNktHnkmuhPf0ZSCyEB7fibV37TqEgGyd13-bd24gjssCGq0O8&__tn__=kK-R" style="line-height: 1.2; background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(252, 170, 25); transition: all 250ms ease-in-out 0s; font-family: " helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 16px;="" outline:="" 0px="" !important;"="">Fond na podporu umenia. Autorská beseda bude na Oddelení pre dospelých čitateľov. Tešíme sa na všetkých priaznivcov krimi.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 340,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €