Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Z HISTÓRIE GEMERA - MALOHONTU

Krátky opis
Už po štvrtý krát 2. - 3.9.2022 ožije história pri gotickom kostole v Kraskove. Sokoliarstvo, lukostreľba, dobový tábor, odborné prednášky, stredoveké remeslá, aktivity pre deti, dobová kuchyňa, výstava dravcov a mnoho iného osloví návštevníkov všetkých vekových kategórií. Svojou atmosférou vás očarí aj interiér kostolíka s vzácnymi freskami zo 14.storočia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Z histórie Gemera - Malohontu

Miesto konania / kraj
Kraskovo / Rimavská Sobota

Termín konania
02.09.2022 - 03.09.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
6 770,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €