Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodný festival SCHEMNITIENSIS

Krátky opis
Medzinárodný hudobný festival SCHEMNITIENSIS usporadúva Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta Banská Štiavnica už od r. 2012. Festival je zameraný na prezentáciu a konfrontáciu popredných interpretov a súborov zo Slovenska a zahraničia. Doterajšie festivaly sa svojím zameraním a umeleckými výstupmi stretli s veľmi priaznivým ohlasom nielen u odborníkov, ale aj u záujemcov o kvalitné hudobné umenie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodný festival SCHEMNITIENSIS 2022 - KONTRABASOVÝ POLORECITÁL – MARTINA TIMKOVÁ

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
10.09.2022

Popis projektu

KONTRABASOVÝ POLORECITÁL – MARTINA TIMKOVÁ, 10. 9. 2022 O 15:00


PROGRAM:

Johann Sebastian Bach: Sonata for viola da gamba D major BWV 1028

  1. Adagio
  2. Allegro
  3. Andante
  4. Allegro

Jan Křtitel Vaňhal: Koncert pre kontrabas a orchester D dur Op. 34

  1. Allegro moderato
  2. Adagio
  3. Allegro

Giovanni Bottesini: Elégia pre kontrabas a klavír D dur, č.1

Názov prímateľa
Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta - Banská Štiavnica, s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 100,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €