Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Učíme sa od úspešných

Krátky opis
Odborná exkurzia pre pracovníkov knižníc Záhoria
Fotogaléria
Názov podujatia
Príklady dobrej praxe

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
06.09.2022 - 07.09.2022

Popis projektu

Odborná exkurzia pre knihovníkov Záhoria do Knižnice pre mládež mesta Košice, Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou a Krajskej knižnice P. O. Hviezdoslava v Prešove

Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
1 670,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €