Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna čitáreň

Krátky opis
Projekt Literárna čitáreň, ktorého cieľom je zamerať sa na súčasných slovenských autorov prostredníctvom osobného stretnutia a priblížiť ich tvorbu čitateľskej verejnosti. Každá beseda s autorom spája čitateľov s knihou, s príbehmi a prináša aj vnútorné obohatenie a podporí začínajúcich autorov aj na regionálnej úrovni.
Fotogaléria
Názov podujatia
Milan Igor Chovan prezentácia knižných titulov s biblickou témou a iné

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
22.09.2022

Popis projektu

Literárna čitáreň je projekt, ktorého  zámerom a cieľom je venovať pozornosť súčasným slovenským autorom, ako aj začínajúcim autorom prostredníctvom osobného stretnutia a priblížiť ich tvorbu čitateľskej  verejnosti. Každá beseda  s autormi spája čitateľov s ich tvorbou, prináša  vnútorné obohatenie a podporí autorov v ďalšej tvorivej činnosti.

 

 

 

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
1 779,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €