Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2022

Krátky opis
September je tu a s ním aj ďalšia nádielka podujatí, ktoré sme si pre vás v Barmuseum pripravili!
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
01.09.2022 - 30.09.2022

Popis projektu

September je tu a s ním aj ďalšia nádielka podujatí, ktoré sme si pre vás v Barmuseum pripravili!

O hudbu počas septembra nebude núdza, prinášame vám hneď tri koncerty, Fallgrapp, Kollar/Cox/Raineri/Truffaz, Modré hory.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia kinematografie, ktorí určite ocenia večer filmov, ktoré môžu zmeniť život s Petrom Konečným.
Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €