Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zôsyp – regionálna prehliadka folklórnych kolektívov Liptova

Krátky opis
Sviatky a roboty na Liptove predstavia folklórne skupiny z Liptovskej Tepličky, zo Šuňavy, Štrby, Východnej, Smrečian, Závažnej Poruby, Dúbravy, Važca, Hút - Borového, Lúčok, Liptovských Sliačov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zôsyp – regionálna prehliadka folklórnych kolektívov Liptova

Miesto konania / kraj
Pribylina / Liptovský Mikuláš

Termín konania
04.09.2022

Popis projektu

V regionálnej prehliadke folklórnych kolektívov Liptova sa  predstavia  folklórne skupiny Tepličan, Šuňava, Štrbän, Kriváň, Smrečany, Poludnica, Chabenec, Biela Skala, Lúčan, Sliačanka a FZ Stráne. V programe folklórne skupiny predstavia život na dedine, sviatky a roboty na Liptove počas roka.  Príjemné prostredie Liptovskej dediny Pribylina,  navodí účinkujúcim ale aj divákom autentický dojem z celého programu. Pozývame Vás na spoločne strávený deň, a pomaly  sa tak rozlúčiť s letom tu u nás na Liptove.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
3 350,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €