Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Každý si ťahá svoju štrúdľu - worskhop

Krátky opis
Tvorivé víkendové divadelné stretnutie, na ktoré nezabudneš! S majsterku réžie, vtipu a herectva Soňou Ferancovou si môžeš vyskúšať, aký máš zmysel pre humor a či vôbec, aký žáner ti je najbližší, môžeš sa spoznať cez herecké etudy a scénky alebo tvorbu textu či iné divadelné prostriedky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Každý si ťahá svoju štrúdľu

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
23.09.2022 - 25.09.2022

Popis projektu

 

Nezáleží na tom, aký si. Stačí Byť a využiť svoj prítomný okamih na hru s tvorivou energiou, inšpiráciou. Budeme rozvíjať svoj potenciál na javisku či v texte, pracovať s textami iných slovenských dramatikov, hľadať možnosti tvorby vtipu, spoznávať seba samých cez tvorivú energiu, spoznávať iných, učiť sa neposudzovať, ale pozorovať... Víkendový workshop je určený všetkým tým, ktorých baví hrať sa, robiť divadlo, učiť sa nové možnosti... Tešíme sa na teba! Štrúdľa nebude chýbať!

Názov prímateľa
Príchod Godota

Celkový rozpočet:
2 370,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €