Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Beseda so spisovateľom Petrom Šloserom, autorom štyroch detektívnych románov zo slovenského prostredia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľom Petrom Šloserom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
08.09.2022

Popis projektu
Najlepšie na knihách Petra Šlosera, bývalého vysokopostaveného člena policajného zboru, je to, že vie, o čom píše.
Najhoršie na jeho knihách je to, že... vie, o čom píše.
Detektívne príbehy z pera bývalého policajta majú všetko, čo má dobrá detektívka mať: sympatických vyšetrovateľov, bezohľadných zločincov, prepletené siete, podrazy a zločiny, ktoré je nutné odhaliť čo najskôr. Bonusom navyše je slovenské prostredie a neodbytný čitateľský pocit, že tí zločinci kohosi intenzívne pripomínajú...
Pozývame vás na besedu s autorom zatiaľ 4 kriminálnych príbehov, s ktorým sa budeme rozprávať aj o zákulisí vzniku jeho románov.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €