Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

BASS FEST+2022 CASSOVIA

Krátky opis
BASS FEST+2022 CASSOVIA je medzinárodné podujatie zamerané na edukačno - vzdelávací segment. 12. ročník wokshopov a seminárov sa uskutoční v Košiciach na konzervatóriu Timonova 2. Pozostáva z 3 dňových workshopov na ktorom sa predstaví 15 lektorov.
Fotogaléria
Názov podujatia
BASS FEST+2022 workshops

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
26.08.2022 - 28.08.2022

Popis projektu

BASS FEST+2022 CASSOVIA je medzinárodné podujatie zamerané na edukačno - vzdelávací segment. 12. ročník wokshopov a seminárov sa uskutoční v Košiciach na konzervatóriu Timonova 2. Pozostáva z 3 dňových workshopov na ktorom sa predstaví 15 lektorov. Zúčastniť sa ho môžu všetci žiaci základných umeleckých škôl, konzervatórií i vysokých umeleckých škôl. 

Názov prímateľa
Slovak Double Bass Club

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €