Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty ku koreňom, 2. ročník

Krátky opis
Témou štvrtej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude HOKERLÍK. Priamo nazrieme do dielne Vandy Sarvašovej, ktorá nás oboznámi s rôznymi technikami a spôsobmi ako oživiť starý nábytok a dodať mu štýlový vzhľad. Budeme upravovať malý stolček nazývaný aj hokerlík, vyskúšame – maľovanie dvoma farbami, úprava na provensálsky štýl, šablónovanie a voskovanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
HOKERLÍK / Úprava v provensálskom štýle

Miesto konania / kraj
Hrnčiarske Zalužany / Poltár

Termín konania
20.08.2022 - 21.08.2022

Popis projektu

Témou štvrtej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude HOKERLÍK. Priamo nazrieme do dielne Vandy Sarvašovej, ktorá nás oboznámi s rôznymi technikami a spôsobmi ako oživiť starý nábytok a dodať mu štýlový vzhľad. Budeme upravovať malý stolček nazývaný aj hokerlík, vyskúšame – maľovanie dvoma farbami, úprava na provensálsky štýl, šablónovanie a voskovanie. Pre veľký záujem sa uskutočnia dve stretnutia – sobotné a nedeľné. Všetky prihlásené žienky pozývame v sobotu 20. 8., alebo v nedeľu 21. 8. 2022 v čase od 9.00 do 12.00 hod  na tvorivú dielňu do Hrnčiarskych Zalužian. Poplatok 10 € zaplatíte priamo na mieste. Materiál a malé občerstvenie je v cene. Rozdelenie do skupín je vopred dohodnuté. Oba termíny sú plne obsadené. Ďakujeme za pochopenie.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Na tvorivú dielňu je potrebné vopred sa nahlásiť, nakoľko počet účastníkov je limitovaný. Materiál a malé občerstvenie je v cene. Priamo na mieste získate návod s postupom a odkazmi na dôležité stránky. Kontakt: 0908 805076, ozoxymoron@post.sk

 

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
4 350,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €