Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ROZTRATENÉ ZRNKÁ

Krátky opis
Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote - kultúrna inštitúcia Banskobystrického samosprávneho kraja a Mesto Tisovec Vás pozývajú na prezentáciu terénneho výskumu, projektu Roztratené zrnká, 22. augusta 2022 od 18:00 v Kultúrnom dome v Tisovci. V programe Vám predstavíme informátorov a zozbierané informácie mesta Tisovec, obcí Rimavská Píla a Veľký Blh. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Roztratené zrnká

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
22.08.2022

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote - kultúrna inštitúcia Banskobystrického samosprávneho kraja a Mesto Tisovec Vás pozývajú na prezentáciu terénneho výskumu, projektu Roztratené zrnká, 22. augusta 2022 od 18:00 v Kultúrnom dome v Tisovci. V programe Vám predstavíme informátorov a zozbierané informácie mesta Tisovec, obcí Rimavská Píla a Veľký Blh. Komorný program moderuje Katarína Kovačechová, redaktorka RTVS - Rádio Regina Stred.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €