Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Týždeň čítania deťom

Krátky opis
Podujatia sme realizovali vo Zvolene, Lučenci, Haliči, Slatinských Lazoch a v Banskej Bystrici. Zapojilo sa aj ďalších 12 miest na Slovensku. Projekt je zameraný na rodinu a jeho cieľom je podpora emocionálneho, psychického a morálneho zdravia detí. Motto projektu „Čítajme deťom 20 minút každý deň!" je cestou pokúsiť sa z našich detí vychovať duchovne a tvorivo bohatých ľudí. Práve v dnešnej náročnej dobe na detskú psychiku sú projekty tohto významu potrebné .
Fotogaléria
Názov podujatia
Týždeň čítania deťom

Miesto konania / kraj
Slatinské Lazy / Detva

Termín konania
20.06.2022 - 24.06.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
CELÉ SLOVENSKO ČÍTA DEŤOM

Celkový rozpočet:
7 780,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €