Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

OD VLÁKNA K ODEVU – festival textilnej tvorby

Krátky opis
Pozývame Vás do Trenčína na festival textilnej tvorby OD VLÁKNA K ODEVU v dňoch 8. – 10. septembra 2022. Súčasťou festivalu budú viaceré aktivity: odborné semináre, tvorivé dielne, výstava a módna prehliadka spojená s kultúrnym programom.
Fotogaléria
Názov podujatia
OD VLÁKNA K ODEVU – festival textilnej tvorby

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
08.09.2022 - 10.09.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
3 350,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €