Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cesta umením

Krátky opis
Cesta umením je projekt, kde na putovnej ceste umením s príznačným názvom „Tri múzy“, ktorá bude plná inšpirácii a jedinečnej atmosféry nám autorky predstavia čo majú spoločné spisovateľka Andrea Rimová, fotografka Lucia Obžerová a maliarka Jana Medňanská Večerná.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesta umením s príznačným názvom “ Tri múzy“ – autorská prezentácia svojej tvorby.

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
07.09.2022

Popis projektu

V rámci projektu Cesta umením je odprezentovať na putovnej ceste umením s príznačným názvom "Tri múzy" svoje diela, ktoré autorky vedú k vytvoreniu jedinečných inšpiratívnych diel s pocitom vnútornej slobody, a tie budú charakterizovať ich osobnosť. Cieľom projektu Cesty umením je dokázať, že emócie, ktoré sú hlboko ukryté v človeku, sa vedia dostať na povrch rôznymi spôsobmi a dať životu nový zmysel bez hraníc. Hlavnou projektovou aktivitou je beseda v knižnici v objatí farieb a slov, či autorského čítania temnej romantiky, ktorej súčasťou je výstava jedinečných umeleckých fotografií a farbou nabité abstraktné obrazy. 

 

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
1 672,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €