Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čriepky ze svadby

Krátky opis
Autorský program FS Bystrica s názvom "Čriepky ze svadby" uvedú jeho členovia pri príležitosti 10. výročia svojho vzniku už v sobotu 27.8. 2022. Príďte sa pozrieť do Amfiteátra obce Nová Bystrica a načerpať dobrej "svadobnej" nálady.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čriepky ze svadby

Miesto konania / kraj
Nová Bystrica / Čadca

Termín konania
27.08.2022

Popis projektu

V rámci projektu Čriepky ze svadby sa predstaví FS Bystrica z Novej Bystrice svojím programom v sobotu 27. 8.- 2022 (premiéra) v amfiteátri obce Nová Bystrica. Bližší program podujatia nájdete v plagáte. Tešíme sa na stretnutia. 

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
3 600,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €