Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lento Ad Astra francúzske koncerty

Krátky opis
koncert telesa Lento Ad Astra s hosťom Karolom Csinom
Fotogaléria
Názov podujatia
Lento Ad Astra & Karol Csino

Miesto konania / kraj
Bojnice / Prievidza

Termín konania
31.07.2022

Popis projektu

BOJNICE, Zámok - Huňadyho sála, 19h

Koncert klasickej hudby venovaný fúzii opery so spevákom Karolom Csinom a skupinou Lento Ad Astra (Zita Sopková - klavír, Erik Rothenstein - saxofón) V tomto netradičnom spojení zaznejú skladby svetovej opernej literatúry upravené pre toto zoskupenie v kompbinácii s inštrumentálnymi kompozíciami slovenských autorov napísaných na objednávku telesa Lento Ad Astra. Ťažiskom repertoáru budú skladby inśpirované francúzskymi autormi z pera skladateľov Luboša Bernátha a Viliama Gräffingera.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Bebe Rebe s.r.o.

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €