Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivá literatúra

Krátky opis
Druhá zo série prednášok a workshopov určená pre štipendistov sa bude venovať téme Ako vzniká ilustrácia. O tom, aký je proces vzniku knižných ilustrácií, príde nielen porozprávať ale aj v praxi ukázať ilustrátorka, Tina Minor.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako vzniká ilustrácia

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
22.08.2022

Popis projektu

Ako vzniká knižná ilustrácia (od prvotného nápadu až po objavenie sa v knihe) je druhou zo série piatich prednášok/workshopov a je určená pre našich knižných štipendistov. Svojím výkladom spojeným s praktickými ukážkami bude účastníkov sprevádzať ilustrátorka a výtvarníčka pochádzajúca z Humenného, Tina Minor. Tvorivá dielňa potrvá približne hodinu až hodinu a pol a jej kapacita je 15 – 20 štipendistov.

Prednáška s workshopom sa bude konať v priestoroch umeleckého a komunitného centra NERV platforma.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
HumnoArt

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €