Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná loď

Krátky opis
Kniha bude propagovaná elektronicky prostredníctvom webových portálov vydavateľa, kníhkupectiev, knižníc, spisovateľských inštitúcií a pod. Možnosti propagácie knihy budú, podľa skúseností, pribúdať priebežne. Propagácia knihy má dlhodobý charakter, preto termín konca propagácie je len orientačný, pretože ho vyžaduje el. formulár.
Fotogaléria
Názov podujatia
Priebežné podujatia a aktivity

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
11.08.2022 - 11.08.2023

Popis projektu

Kniha bude propagovaná elektronicky prostredníctvom webových portálov vydavateľa, kníhkupectiev, knižníc, spisovateľských

inštitúcií a pod. 

Napr.:

https://spolokza.wordpress.com/

https://www.epos.sk/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1046&virtuemart_category_id=28

https://spolokza.wordpress.com/tag/milan-igor-chovan/

Prostredníctvom tlače (napr. v Literárnom týždenníku, augustové číslo, regionálne časopisy a pod.)

Prostredníctvom literárnych podujatí (Rendezvou pod schodami, čitateľské besedy, autorské čítania, lit. súťaže a ankety a pod.)

Možnosti propagácie knihy budú, podľa skúseností, pribúdať priebežne. Propagácia knihy má dlhodobý charakter, preto termín konca propagácie je len orientačný, pretože ho vyžaduje el. formulár.

Názov prímateľa
Milan Chovan

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 532,00 €