Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečno 2022 - Oravský festival tanca a pohybu

Krátky opis
Už po šiestykrát sa v Námestove na Orave uskutoční multižánrový tanečný festival, ktorý je oslavou tanca a pohybu vo všetkých jeho podobách. Rovnako ako v minulosti na vás čaká program zložený z predstavení, workshopov a sprievodného programu, ktorý predstavuje a približuje všetky podoby tanca. Tešíme sa, že na Orave opäť privítame jedinečné osobnosti, ktoré svojim prístupom a inovatívnosťou inšpirujú umeleckú komunitu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečno 2022 - Oravský festival tanca a pohybu

Miesto konania / kraj
Námestovo / Námestovo

Termín konania
17.08.2022 - 21.08.2022

Popis projektu
SVETOVÝ TANEC NA ORAVE
S radosťou vám oznamujeme, že "Tanečno" nám bude už šiesty rok!

Tento rok je ambíciou festivalu dostať sa k vám bližšie - predstavenia sa budú konať vo viacerých špecifických lokalitách prístupných verejnosti, zo širokej škály workshopov si vyberú všetci milovníci tanca, pohybu a divadla a sprievodný program dá možnosť bližšie pričuchnúť k rôznym aspektom tanečného umenia.

Chceme s vami tráviť viac času - dlhšie workshopy, viac predstavení, bohatší program, ale aj možnosť len tak si spoločne zatancovať, porozprávať sa a užiť si letné dni pri Oravskej priehrade. Veríme, že takto môžeme budovať komunitu, ale aj ukázať verejnosti umenie zblízka. Určite si preto rezervujte všetky dátumy, nudiť sa nebudete!

V najbližších dňoch a týždňoch budeme postupne predstavovať program. Všetky informácie nájdete na sociálnych sieťach a na webovej stránke
https://www.tanecno.sk/">https://www.tanecno.sk/
class="kvgmc6g5 cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0px;">Tento ročník bude naozaj špeciálny. Nenechajte si ho ujsť.
Bude nám spolu Tanečno!
Názov prímateľa
Tanečno o.z

Celkový rozpočet:
17 515,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €