Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Stretnutie s historikom mesta Galanta Jurajom Pekarovičom
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s Jurajom Pekarovičom o Galante ako ju nepoznáte

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
25.08.2022

Popis projektu
Galantská knižnica pripravila stretnutie, ktoré bude plné veľmi zaujímavých a pre mnohých i prekvapujúcich faktov o Galante ako ju nepoznáme.
Slovo nebude mať nikto iný, ako historik mesta, Juraj Pekarovič, ktorý sa tentokrát zameria na interesantné stavby Galanty.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €