Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica na dosah

Krátky opis
Veselé kamienky – prázdninová tvorivá dielnička pre deti; 24. august 2022 od 9,30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Veselé kamienky

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
24.08.2022

Popis projektu

Tvorivé dielničky hravou formou rozvíjajú umelecké cítene detí a ich prirodzenú vlastnosť fantáziu. V letných dielňach si deti v Liptovskej knižnici vyskúšajú techniku maľovania akrylovými farbami na riečne kamienky a potom sa s nimi aj zahrajú. Cieľom je radosť zo samotnej tvorby veselých kamienkov.

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €