Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kreatívne tvorenie II.

Krátky opis
Tvorivé písanie – workshop zameraný na písanie poviedok a novinárskych útvarov postavených na príbehu, ukončený výstavou literárnych prác.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé písanie

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
08.09.2022 - 27.09.2022

Popis projektu

Workshop Tvorivé písanie je určený pre študentov stredných škôl, ktorí budú mať priestor pracovať na tvorbe poviedok a získajú nové vedomosti, ako pristupovať ku krátkym spravodajským textom, ukončený výstavou literárnych prác. Garantmi a lektormi sú PhDr. Vlasta Hochelová, PhD. a doc. PhDr. Igor Hochel.

Názov prímateľa
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch, Regionális Művelődési Központ Érsekújvár

Celkový rozpočet:
5 003,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €