Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na maľbu symetrických kompozícií lektor: Mgr. Martin Kratochvil, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – ZRKADLENIE

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
20.08.2022

Popis projektu

Na workshope pre neprofesionálnych výtvarníkov si ukážeme  princíp symetrie v živote a vo svete umenia, pokúsime sa vnímať a pozorovať symetrické javy v bezprostrednom okolí,

vyskúšame si jednoduché techniky tvorby symetrických kompozícií, budeme reagovať na podnety symetrie a dotvárať ich ako autorské kompozičné riešenia tvorby obrazu. 

 

Viac info na www.kosnr.sk" target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

www.kosnr.sk" target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €