Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii IV.

Krátky opis
výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na výtvarné techniky, ktoré sa zaoberajú snímaním a záznamom lektor: akad. maliar Daniel Szalai
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – SNÍMAJ, SKLADAJ

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
19.08.2022

Popis projektu

Na workshope pre neprofesionálnych výtvarníkov sa naučíte pracovať s výtvarnou technikou frotáže, budete vyhľadávať veci, ktoré majú štrukturovaný povrch, vyskúšate si prácu s grafickou technikou monotypie, zo získaných podkladov budete  realizovať koláže a následne dopĺňať autorskou tvorbou.

 

Viac info na www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

class="MsoNormal"> 

www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
28 070,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €