Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dze ja sebe ščesce najdzem - program pre 30. výročie FS Kapušančan

Krátky opis
Vznik a prezentácia autorskej tvorby v oblasti ľudovej kultúry - program pri príležitosti 30 - výročia FS Kapušančan. Ide o spoločenské podujatie - predstavenie nového programu pri príležitosti 30. výročia FS Kapušančan v uvedenom termíne so začiatkom o 17.00 hodine v trvaní cca 2 hodiny na miestnom amfiteátri v Parku svätých Cyrila a Metoda v podaní súčasných aj bývalých členov FS Kapušančan pre všetky vekové generácie priaznivcov folklóru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dze ja sebe ščesce najdzem

Miesto konania / kraj
Kapušany / Prešov

Termín konania
16.09.2017

Popis projektu

Ide o  spoločenské podujatie - predstavenie nového programu pri príležitosti 30. výročia FS Kapušančan v uvedenom termíne so začiatkom o 17.00 hodine v trvaní cca 2 hodiny na miestnom amfiteátri v Parku svätých Cyrila a Metoda v podaní súčasných aj bývalých členov FS Kapušančan pre všetky vekové generácie priaznivcov folklóru.

Názov prímateľa
Obec Kapušany

Celkový rozpočet:
3 072,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €