Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Príbehy Dona Quijota

Krátky opis
Výstupom projektu je knižné vydanie slávneho stredovekého príbehu Dona Quijota a jeho zbrojnoša Sancha Panzu v preklade z českého jazyka. Literárne hodnotne prerozprávaný román v podaní Vladimíra Hulpacha je určený čitateľom od 10 rokov a svojím pútavým spracovaním chce motivovať deti a mládež spoznať slávne príbehy svetovej literatúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vydanie knihy s názvom príbehy Dona Quijota

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2017 - 15.12.2017

Popis projektu

Prijímateľ dotácie umiestnil logo fondu a vyhlásenie, že "Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia" na viditeľnom mieste - v tiráži publikácie.

Názov prímateľa
Vydavateľstvo BUVIK, s. r. o.

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €