Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poetry Jam

Krátky opis
Hosťom júlového Poetry Jamu bude Renáta Jurčová, režisérka, herečka Teáter Komika a pedagogička na Literárno-dramatickom odbore ZUŠ v Leviciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poetry Jam

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
28.07.2022

Popis projektu

Hosťom júlového Poetry Jamu bude Renáta Jurčová, režisérka, herečka Teáter Komika a pedagogička na Literárno-dramatickom odbore ZUŠ v Leviciach. 

Okrem iného predstaví návštevníkom pripravovaný básnický debut. 

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Knižnica pre mládež mesta Košice

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €