Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Filmuška

Krátky opis
Filmový tábor pre deti! 1 týždeň = 5 dní kreativity: Detský filmový a animačno-výtvarný tábor je zameraný na tvorbu animovaných filmov a realizáciu výtvarných techník spätých s filmovou tvorbou. Tábor je určený pre deti od 8 do 15 rokov. Tábor povedú skúsení lektori z odboru filmovej tvorby a fotografie: Mária Vašicová, Roman Husárik a Vladimíra Hradecká. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmuška / Filmový tábor pre deti

Miesto konania / kraj
Spišská Nová Ves / Spišská Nová Ves

Termín konania
15.08.2022 - 19.08.2022

Popis projektu

Filmový tábor pre deti! 1 týždeň = 5 dní kreativity: Detský filmový a animačno-výtvarný tábor je zameraný na tvorbu animovaných filmov a realizáciu výtvarných techník spätých s filmovou tvorbou. Tábor je určený pre deti od 8 do 15 rokov. Tábor povedú skúsení lektori z odboru filmovej tvorby a fotografie: Mária Vašicová, Roman Husárik a Vladimíra Hradecká. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 


Termín: 15. 8. – 19. 8. 2022

Účastnícky poplatok: 100 € / osoba.

Program / v skratke: 

  • Predstavenie filmovej tvorby, práce scenáristu, režiséra, zvukára
  • Dobrodružná výprava za zvieratkami do Zoologickej záhrady v Sp. Novej Vsi
  • Komentované prehliadky aktuálnych výstav
  • Oboznámenie sa s funkciami a nastavením kamier a fotoaparátov
  • Malí filmári (filmové workshopy, animačno-výtvarné workshopy, experimentálne dielne)
  • Veľká premiéra! (postprodukcia detských filmov, projekcia detských animovaných filmov pred verejnosťou

Viac info: http://gus.sk/index.php/programy/aktualne/program/filmuska-475

Názov prímateľa
Galéria umelcov Spiša

Celkový rozpočet:
2 500,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €