Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Cooltajner pozýva na koncert jazzového tria Smooth Camel, ktorí zahrajú v piatok 22.7.2022 od 20:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert jazzového tria Smooth Camel

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
22.07.2022

Popis projektu
Lounge Pop&Jazz. Takto môžeme charakterizovať mladú partiu hudobníkov, ktorí vystupujú pod názvom Smooth Camel a hrajú výber známych domácich a zahraničných hitov v originálnych aj vlastných úpravách.
Tešiť sa môžete na skladby od autorov, akými sú napríklad Michael Jackson, Stevie Wonder, Sting, Whitney Houston, Amy Winehouse, Richard Muller, A. C. Jobim a ďalší...
V Cooltajneri / Koridore sa predstavia v piatok 22.7.2022 od 20.00 v zložení:
Lukáš Šnábel - gitara, spev, kláves
Michal Ondrička - saxofón
Matúš Levčík - basa
Tešíme sa na vás!

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom KC Cooltajner.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €