Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gorali včera a dnes

Krátky opis
Festival Goralskej kultúry na ktorom budú prezentované remeslá, ľudová hudba a goralské tradície.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gorali včera a dnes

Miesto konania / kraj
Oravská Lesná / Námestovo

Termín konania
24.07.2022

Popis projektu

Festival Goralskej kultúry na ktorom budú prezentované remeslá, ľudová hudba a goralské tradície sa uskutoční v prostredí, kde Gorali žili a žijú.

Podujatie sa uskutoční v areáli Oravskej lesnej železnice, kde sa nachádza aj expozícia venovaná Goralom.

Názov prímateľa
Oravská muzeálna spoločnosť

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €