Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Farby prírody v Stredoslovenskom múzeu

Krátky opis
Výroba voskoviek z prírodných materiálov. Odhaľte tajomstvá rastlinných farieb, vlastnoručne si vyrobte voskovku a nakreslite si ňou obrázok.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výroba voskoviek z prírodných materiálov

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
21.07.2022

Popis projektu

Odhaľte tajomstvá rastlinných farieb, vlastnoručne si vyrobte voskovku a nakreslite si ňou obrázok. Podujatie je realizované ako súčasť výstavy Farby prírody, ktorá je inštalovaná v Tihányiovskom kaštieli v Radvani. Súčasťou podujatia bude aj komentovaná prehliadka výstavy s kurátormi v cene vstupenky na výstavu. 

Názov prímateľa
Stredoslovenské múzeum

Celkový rozpočet:
5 900,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €