Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2022

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
OIEE (HU) + Mr.&Mrs.Beat’o + Cerulo

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
23.07.2022

Popis projektu
Príďte sa zabaviť na KOZAFEST afterku. Čaká nás elektronický sólový projekt Bencea Kocsisa a DJská dvojica Mr.&Mrs.Beat’o a Cerulo.

OIEE je farebný elektronický sólový projekt Bencea Kocsisa, ktorý je známym menom na maďarskej undergroundovej hudobnej scéne. Spojenie nu-disco, dance a R&B, house, techno, disco, trance prvkov a soulového vokálu.
O afterparty sa postará DJská dvojica Mr.&Mrs.Beat’o, ktorí vám zahrajú svoj DnB set pozostávajúci z danceflooru a neurofunku, a miestna legenda Cerulo.

Podujatie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálny partner rádio FM.
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €