Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2022

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Riava & Sam Handwich

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
22.07.2022

Popis projektu
Dvojkoncert kapiel Riava & Sam Handwich.

RIAVA
Mladá kapela z Bratislavy, ktorá ponúka jedinečný hudobný zážitok. Emocionálny prejav speváčky v spojení s údernými textami, kvalitnou zmesou syntetizérov, originálnymi rytmickými prvkami a prenikavým zvukom gitary vás strhne do prúdu riavy.
SAM HANDWICH
Mladí producenti z Česka a Slovenska, ktorých role sa často prelínajú výsledkom čoho vzniká prirodzený boj o frekvencie. Fascinujú ich inšpiratívne zvuky, spev a rytmus. Sú veľkými fanúšikmi synthov, elektrických gitár a tanečného beatu.

Podujatie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálny partner rádio FM.
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €