Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne potulky Hlohovcom 6. Putovanie zaujímavými miestami Hlohovca, ktoré vstúpili do básní a románov.

Krátky opis
Záver potuliek patril kvízu o zaujímavé knižné ceny a piknikom v tieni stromov Zámockej záhrady.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako sme sa Hlohovcom po šiestykrát literárne potulovali - záver

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
11.06.2022

Popis projektu
Nakoniec, ako to už tradične býva, sme putovanie zavŕšili malým kvízom o zaujímavé knižné ceny a piknikom v tieni stromov Zámockej záhrady. Podujatím nás sprevádzal autor podujatia, literárny historik, vysokoškolský pedagóg Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave a pracovník Vlastivedného múzea v Hlohovci PhDr. Marián Kamenčík, PhD.
Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri príprave potuliek i tým, ktorí na potulkách vystupovali. Ďakujeme za sprístupnenie priestorov, ktoré sme mohli navštíviť. Ďakujeme všetkým, ktorí na tohtoročné potulky prišli.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Hlohovec. Za podporu ďakujeme aj Vieche Jašter a Hotelu Jeleň.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 550,00 €