Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne potulky Hlohovcom 6. Putovanie zaujímavými miestami Hlohovca, ktoré vstúpili do básní a románov.

Krátky opis
4. zastávkou potuliek bol hotel Jeleň, ku ktorému sa viaže sugestívna spomienková próza nášho rodáka Jana Vladislava Návraty, domovy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako sme sa Hlohovcom po šiestykrát literárne potulovali - 4. zastávka

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
11.06.2022

Popis projektu

Ďalšou zastávkou potuliek bol hotel Jeleň, ku ktorému sa viaže sugestívna spomienková próza jedného z najvýznamnejších hlohovských rodákov, 

významného českého básnika, prekladateľa, esejistu a filozofa Jana Vladislava Návraty, domovy.  Prečítala nám ju Andrea Kleimanová.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 550,00 €