Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení HT

Krátky opis
Rozprávka o živote v úli. 13. 7. o 10.00 a 14.7. o 10.00 v Divadle pod balkónom
Fotogaléria
Názov podujatia
Včielka Ejka

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
13.07.2022 - 14.07.2022

Popis projektu

Príbeh  Včielky Ejky s hudbou a pesničkami , ktorá neposlúchne včeliu kráľovnú a vyletí z hniezda. Tu zistí , že nie všetko čo je krásne, je aj priateľské. Stretne gangstrov záhrad osy a ich šéfku Osicu , vtáka včelárika, ktorý ju chce zjesť aj veľkého čarodejníka -  fialovú včelu Xylokopa Violacea , ktorý jej poradí ako sa môže vrátiť do úľa. A či sa jej to podarí, sa dozviete u nás na predstavení.

Názov prímateľa
Harry Teater, o. z.

Celkový rozpočet:
11 037,00 €

Výška podpory:
6 800,00 €