Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2022

Krátky opis
Projekt Klubu nezávislých spisovateľov Literárna dielňa KNS 2022 zahŕňa šesť literárnych podujatí, ktoré prinášajú reflexiu literárnej tvorby od jej zrodu po konečné dielo. Podujatia sa budú konať na rôznych miestach v Bratislave. Počas leta to bude priestor Letnej čitárne Klariská. Podujatia dotvára hudobný sprievod.
Fotogaléria
Názov podujatia
O príjemných pocitoch

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.07.2022

Popis projektu

Projekt Klubu nezávislých spisovateľov Literárna dielňa KNS 2022 zahŕňa šesť literárnych podujatí, ktoré prinášajú reflexiu literárnej tvorby od jej zrodu po konečné dielo. 

Dňa 20. júla 2022 o 18.00  v Letnej čitárni Klariská v podujatí s názvom "O príjemných pocitoch" sa bude rozprávať so svojimi hosťami Eva Maliti Fraňová. O príjemnom i nepríjemnom, čo nám prináša život a čo je zobrazované v dielach autorov, sa s ňou podelia Anton Baláž, Denisa Fulmeková, Juraj Šebesta. Hudobný sprievod - Emília Nádlerová, harfa


Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 100,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €