Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie starých a vzácnych tlačí zo zbierok ZSM TT

Krátky opis
Článok o zreštaurovaných knihách: Tri zreštaurované historické tlače zo zbierok múzea – projekt FPU
Fotogaléria
Názov podujatia
Článok o zreštaurovaných knihách: Tri zreštaurované historické tlače zo zbierok múzea – projekt FPU

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
01.07.2022 - 31.12.2022

Popis projektu

V aktuálnom čísle múzejných novín "Západoslovenské múzeum : Zaujímavosti a novinky zo života múzea" bol publikovaný článok o zreštaurovaných knihách: Tri zreštaurované historické tlače zo zbierok múzea – projekt FPU.

Názov prímateľa
Západoslovenské múzeum v Trnave

Celkový rozpočet:
2 610,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €